NG cosmetics

Якість. Ефективність. Результат.

Кількість косметичних брендів на сьогоднішній день вражає. Вони навперебій кричать про неймовірну кількість кератину, колагену та інших інгредієнтів, що красиво звучать, у своєму складі, щоб заволодіти нашою увагою.

Але чи справді у цих продуктах активних добавок стільки, скільки заявляють бренди?

Відповідаємо одразу: ні.
Усі активні компоненти, про які ми чуємо, вводяться до складу лише для того, щоб надалі маркетолог сміливо назвав лінійку продукції «кератиновою», «колагеновою», «ліпідною» тощо.

Але наше волосся не покращується від самонавіювання. Йому потрібні компоненти, які протезуватимуть структуру і правильно вбудовуватимуться в структуру волосся і будуть утримуватися в достатній кількості.

Чи всі продукти підходять і чи активи вбудовуються правильно?

Відповідаємо: Ні.

Саме тому ми два роки тестували у щоденній роботі майстрів усі наші активи, щоб підібрати дійсно ефективні продукти, які при додаванні до ваших базових шампунів, масок, кондиціонерів, фарбуючих сумішей та порошків, протезуватимуть та відновлюватимуть структуру, а також зменшуватимуть агресивну дію при хімічних процесах на волоссі.

Зі спостереженнями та реальними відгуками майстрів які вже працюють з нашими активами, можна ознайомитися нижче.

Активи NGcosmetics – це концентрати, які у первозданному вигляді розфасовані виробником та доставляються вам.

Вони виробляються в Європі та мають сертифікати якості, які ми готові вам надати, з офіційними висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи встановленого зразка, ви можете ознайомитись на нашому сайті на сторінці СЕРТИФІКАТИ.

У складі наших активів відсутні консерванти, тому не забувайте стежити за терміном придатності, який вказаний на упаковці.

Ми використовуємо тару з медичного скла, тому що дбаємо про майбутнє нашої планети і вашу зручність, також для цього передбачений дозатор, який крім економного використання виконує ще й герметичну функцію.

Наші клієнти люблять наші активи

Чому ми?