Політика конфіденційності NG cosmetics

Наступні вказівки дають уявлення про те, що відбувається з Вашими особистими даними, коли Ви відвідуєте наш сайт https://ngcosmetics.com.ua (далі – сайт).

Під особистими даними розуміються будь-які дані, з допомогою яких можна ідентифікувати особистість. Детальна інформація щодо захисту даних міститься в нашій політиці конфіденційності, наведеній нижче.

Дані на цьому сайті обробляє його власник залежно від закладу, де ви робите своє замовлення. Його контактна інформація наводиться у вихідних даних цього веб-сайту.

Як ми збираємо ваші дані?
 
З одного боку, Ваші дані збираються через те, що Ви самі доповідаєте їх нам. При цьому йдеться, наприклад, про дані, які Ви вводите у формі для надсилання замовлення.

Інші дані збираються автоматично нашими ІТ-системами при відвідуванні сайту. Це, перш за все, технічні дані (наприклад дані про операційну систему вашого смартфона або час запуску сайту). Ці дані збираються автоматично під час відвідування нашого сайту.

Ви маєте право у будь-який час безкоштовно отримувати відомості про походження, одержувача та цілі використання Ваших збережених особистих даних. Крім того, Ви можете виправити, заблокувати або видалити ці дані. З цього питання, а також з інших питань, пов’язаних із захистом даних, Ви будь-коли можете звертатися до нас за адресою, вказаною у вихідних даних.

Аналітичні інструменти та інструменти сторонніх постачальників
При відвідуванні нашого сайту та заповненні форм збору контактних даних може проводитись статистичний аналіз Вашої поведінки в мережі. Це робиться насамперед за допомогою сервісів компаній Google та Facebook. Як правило, ваша поведінка у мережі аналізується із збереженням анонімності; Вашу поведінку в мережі неможливо зв’язати із вами.

Ви можете заперечити такий аналіз. Ця політика конфіденційності містить інформацію про можливості подачі заперечень.

Загальні вказівки та обов’язкова інформація 
 

Власники цього сайту дуже серйозно ставляться до захисту особистих даних. Ми працюємо з вашими особистими даними конфіденційно та відповідно до норм законодавства про захист даних, а також відповідно до цієї політики конфіденційності.

При використанні цього сайту збираються різні особисті дані. Під особистими даними розуміються дані, за допомогою яких можна ідентифікувати Вашу особу. У цій політиці конфіденційності пояснюється, які дані ми збираємо і для чого ми їх використовуємо. У ній також пояснюється, як і з якою метою це робиться.

Звертаємо Вашу увагу на те, що передача даних у мережі Інтернет не є абсолютно безпечною. Повний захист даних від доступу до них третіх осіб неможливий.

Відповідальною організацією є фізична або юридична особа, яка самостійно або спільно з іншими приймає рішення про цілі та засоби обробки особистих даних (наприклад: прізвища, телефони, адреса тощо).

Багато процесів обробки даних можливі лише за Вашою однозначною згодою. Ви можете в будь-який час відкликати цю згоду. Для цього достатньо надіслати нам повідомлення у довільній формі на вказану нижче юридичну адресу. Відкликання згоди не впливає на правомірність обробки даних до моменту такого відкликання.

Ви маєте право доручати передавати дані, які ми автоматично збираємо на підставі Вашої згоди або на виконання договору, собі або третій особі у загальновживаному форматі. Якщо ви потребуєте безпосередньої передачі даних іншій відповідальній особі, дані передаються лише в тому випадку, якщо це технічно можливо.

З міркувань безпеки та захисту передачі конфіденційних даних, як, наприклад, замовлення, які Ви надсилаєте нам як власнику сайту, у даному сайті всі внесені вами дані про платіжні картки у формі оплати карткою використовується шифрування SSL або TLS. Ви дізнаєтеся, що з’єднання зашифроване, тому що адресний рядок браузера зміниться з “http://” на “https://”, і за символом замка в адресному рядку Вашого браузера.

Якщо увімкнено шифрування SSL або TLS, дані, які ви передаєте нам, не можуть бути прочитані третіми особами.